top of page
Gül YÜCEL

Gül YÜCEL

Organizasyonel Gelişim, Değişim ve Yetişkin Gelişimi Danışmanı & Lider ve Sistem Koçu

Gül sosyal bir girişimcidir. Kollektif iş birliği içinde toplumsal deger yaratma vizyonuyla yola çıkan organizasyonların degisim ve gelişimlerini desteklemek için danışmanlık, koçluk ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Global şirketlerde 20 yılı aşkın liderlik ve danışmanlık deneyimine sahiptir, Avrupa, Orta-doğu, Afrika bölgelerinde “expat” olarak çalıştı. Çesitli coğrafyalarda farklı kültürler içinde yasamak, kurumsal ve toplumsal inovasyon tutkusunu ateşleyince, organizasyonel gelişim alanına yöneldi. Organizasyonel değişim, liderlik yetkinlikleri, kültür dönüşümü alan-larında danışmanlık, bireysel ve takım koçlukları yapmaktadır.
Kendi hikayesinden yarattığı, bireyin kisisel gücünü ve değişim yolculuğunu “çember" adi verilen topluluk icinde destekleyen “Güçlendiren Çemberler/ Empowering CirclesTM -“isimli yetişkin gelişim programını vermektedir. Ayrıca Teknoloji alanındaki girişimcilere-de koçluk ve mentörlük yapmaktadır.

Her ikisi de ICF tarafından akredite edilmiş, CRR® tarafından sertifikalı bir organizasyonel sistemler koçu (ORSCC) ve ayrıca CTI® tarafından sertifikalı koçtur (CPCC). The Leadership Cirçle TLC® sertifikalı uygulayıcısıdır. Organizasyonların Agile dönüşümleri için IC-Agile Uzmanıdır. Telekomünikasyon alanında mühendislik lisans derecesine sa-hiptir ve George Washington Üniversitesi'nde PMI® tarafından Proje Yönetimi eğitimi almıştır.

bottom of page